darmflora

Vermoeidheid. Informatie avond

1.03.2018

Zijn er onderliggende oorzaken?  Natuurlijke aanpak.

Inhoud:

  • Spijsverteringsstornissen: Darmflora dysbiose, patogenen, PDS, Lekkende darmsyndroom
  • Vitaminen/ Mineralen te kort
  • Verstoorde hormoonhuishouding: Bijnier-, schildklier-, sexhormonen
  • Immuunstornissen: Infecties, overgevoeligheden, allergien
  • Detoxificatie problemen

Wilt u weten wat u kunt zelf doen om deze problemen op natuurlijke wijze te verminderen of op te lossen  met behulp van deskundige, kom dan naar deze informatie avond “Vermoeidheid en de onderliggende oorzaken”.

 

WANNEER: 1 Maart om 19.30 – 21.00u (Inloop vanaf 19u)

WAAR: Walravenstraat 5, Valkenburg

TOEGANG is gratis.

We zouden het wel op prijs stellen als u kunt aanmelden via info@natural-medicine-practice-elena.nl of bellen op 062 181 2286.

Kun u niet komen maar heeft wel een interesse? U kunt geheel vrijblijvend en zonder kosten een afspraak maken. Ik zal u vertellen hoe ik werk en wat ik voor u kan betekenen.

 

Reacties

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Anderen bekeken ook:

mediteren voor slapen gaan
Natuurlijke remedies
Elena Karnaukhova

Mediteren voor het slapen gaan

“Mediteren voor slapen gaan: De sleutel tot een diepe en ontspannen nachtrust” Heb je moeite met in slaap vallen of word je vaak onrustig wakker?

Read More »
wat te doen bij constipatie
Natuurlijke remedies
Elena Karnaukhova

Wat te doen bij constipatie

Wat te doen bij constipatie? Natuurlijke tips voor een gezonde stoelgang Constipatie is een veelvoorkomend probleem dat invloed heeft op je spijsvertering en algehele welzijn.

Read More »
taste of life
Evenementen
Elena Karnaukhova

Taste of Life

Taste of Life | Transform Your Life from Within Course Overview: “A Taste of Life” is a transformative journey designed to help you shift your

Read More »